CFO Advisorist sai Startup Estonia ametlik finantsnõustaja

Startup Estonia on riiklik algatus kohaliku start-up ökosüsteemi loomiseks, tegeledes muuhulgas nii startupide koolituse, nõustamise kui ka regulatiivse keskkonna arendamisega. Käesoleval hetkel on Eestis hinnanguliselt 550 idufirmat ning prognooside kohaselt ulatub vastav number kuni 1 000 ettevõtteni aastaks 2020.

„CFO Advisor meeskonnal on hea meel liituda Startup Estonia nõustajatega. Usume, et meie pikaajaline kogemus erinevate ettevõtete finantsnõustamisel võimaldab luua väärtust nii alles alustavatele kui ka juba toimivatele startup ettevõtetele,“ ütles CFO Advisor tegevjuht Imre Noorkikas.

CFO Advisor on väike ja keskmise suurusega ettevõtetele spetsialiseerunud finantsnõustaja. Teenuste hulka kuuluvad nii strateegiline nõustamine kui ka finantsnõustamine kõigis ettevõtet puudutavates rahandusega seotud valdkondades, sh kapitali kaasamine, sobiva kapitaliliigi valimine, ühinemiste ja omandamiste nõustamine. Samuti tegeleb CFO Advisor ettevõtte väärtuse määramise, rahavoogude koostamise ja juhtimisega ning  loomulikult ka finantsprognooside ja eelarvete koostamisega.

This site is registered on wpml.org as a development site.